
Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BV-JZ-28 |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2008 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 239 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 718 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.820 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 8.180 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.932 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2008-2025 Ternaard (02-4234)
2025-heden Dokkum (02-0232)
T.b.v. reserve regio Noord-Oost
|
|---|