
Foto: Ramon Versteeg (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-42 Hoofddorp |
| Roepnummer | 12-Brandveilig Leven |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-JH-55 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 695 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 10.000 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.500 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.100 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2019 Heemskerk 12-2130 |
|---|
