
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-14 Vinkeveen |
| Roepnummer | Oldtimer |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | SJ-21-99 |
| Bouwjaar | 1931 |
| Dienstjaren | 1931 t/m 1964 |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 88 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 175 kg |
| Massa maximaal | 2.675 kg |
| Massa rijklaar | 2.600 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
