

Foto: Ramon Versteeg


Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-53 Velp |
| Roepnummer | Oldtimer Velp |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AS - Autospuit AS09 LD2.700 HD**** |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Geesink |
| Kenteken | NF-89-94 |
| Bouwjaar | 1937 |
| Dienstjaren | 1937 t/m 1939 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 8 stuks |
| Vermogen | 86 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 130 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.470 kg |
| Bijzonderheden |
|---|