
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AS - Autospuit
AS09 LD2.500 HD**** |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Kronenburg |
|---|
| Kenteken | 89-15-AB |
|---|
| Bouwjaar | 1952 |
|---|
| Dienstjaren |
1952 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | 110 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.528 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.472 kg |
|---|
| Massa maximaal | 6.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 4.628 kg |
|---|
Bijzonderheden