
Foto: Gideon Bekers (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-22 Losser |
| Roepnummer | oldtimer losser |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Bikkers |
| Kenteken | UF-02-98 |
| Bouwjaar | 1964 |
| Dienstjaren | 1964 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 976 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.050 kg |
| Massa maximaal | 2.026 kg |
| Massa rijklaar | 1.076 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Oldtimer in bezit van Brandweer |
|---|
