
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|
| Merk | Chevrolet |
|---|
| Opbouw | Kronenburg |
|---|
| Kenteken | ZB-09-17 |
|---|
| Bouwjaar | 1964 |
|---|
| Dienstjaren |
1964 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 116 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.400 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.950 kg |
|---|
| Massa maximaal | 6.350 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.500 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2015 Nijmegen |
|---|