HV42-1 Hulpverleningsvoertuig (VK-86-XY)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VK-86-XY |
|---|
| Bouwjaar | 1991 |
|---|
| Dienstjaren |
1991 t/m 2007 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 147 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.198 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.802 kg |
|---|
| Massa maximaal | 10.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 4.298 kg |
|---|
Bijzonderheden