
Foto: Willem Schneider (2020)
HHW892 Dienstbus (ZD-27-DV)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » HHW892 Dienstbus (ZD-27-DV)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-48 Heerhugowaard (Centrum) |
| Roepnummer | 892 > HHW892 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | ZD-27-DV |
| Bouwjaar | 1991 |
| Dienstjaren | 1991 t/m 2007 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 82 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.071 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 729 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.171 kg |
| Bijzonderheden | verkocht aan een Particulier |
|---|