
Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto’s: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto’s: Kees Verhoef
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-31 Autospuit |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AS - Autospuit AS10 LD1.500 HD**** |
|---|---|
| Merk | Magirus |
| Opbouw | Geesink |
| Kenteken | NA-03-97 |
| Bouwjaar | 1929 |
| Dienstjaren | 1929 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 71 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 5.260 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 675 kg |
| Massa maximaal | 5.935 kg |
| Massa rijklaar | 5.360 kg |
| Bijzonderheden | Oldtimer |
|---|