
Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-51 Amstelveen |
| Roepnummer | Aanhanger Amstelveen 2 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Hapert |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 46-WD-GT |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 555 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.445 kg |
| Massa maximaal | 2.000 kg |
| Massa rijklaar | 555 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
