
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-55 Veenendaal |
| Roepnummer | 894 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 15-NF-VH |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2019 |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 114 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.761 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.139 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.861 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
