80-780 Dienstbus (47-JV-DR)

Foto: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-7 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 47-JV-DR |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m 2014 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 129 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.530 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 970 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.630 kg |
|---|
Bijzonderheden