
Foto: Archief Brandweerforum
795 Dienstauto (90-HP-VX)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) » 795 Dienstauto (90-HP-VX)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Voorburg |
| Roepnummer | 795 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Peugeot |
| Opbouw | Brandweer Voorburg |
| Kenteken | 90-HP-VX |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m 2006 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 98 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.145 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 1.635 kg |
| Massa rijklaar | 1.245 kg |
| Bijzonderheden | Type: 306-Break 1.6 |
|---|