755 Autoladder (PB-76-05)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-25 |
|---|
| Merk | Chevrolet |
|---|
| Opbouw | Bikkers |
|---|
| Kenteken | PB-76-05 |
|---|
| Bouwjaar | 1955 |
|---|
| Dienstjaren |
1955 t/m 1983 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 477 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.580 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 100 kg |
|---|
| Massa maximaal | 6.680 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.680 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Sinds 1976 reserve. In 1983 gereviseerd. Museumvoertuig bezit brandweer. |
|---|