
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | 690 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 19-LK-VF |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2019 |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.642 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.057 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 1.742 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2019 Verkocht aan FALCK Getec.Park Emmen. |
|---|
