
Foto: Willem Schneider (2020)
677 Personeel/Materiaalvoertuig (BV-59-PY)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 677 Personeel/Materiaalvoertuig (BV-59-PY)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-59 Texel Den Burg |
| Roepnummer | 677 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Doeschot / Rosenbauer |
| Kenteken | BV-59-PY |
| Bouwjaar | 1987 |
| Dienstjaren | 1987 t/m 2015 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.770 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.830 kg |
| Massa maximaal | 6.600 kg |
| Massa rijklaar | 3.870 kg |
| Bijzonderheden | vanaf 2009 t.b.v. Jeugdbrandweer |
|---|