
Foto: Willem Schneider (2020)
652 Autoladder (BD-76-FG)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 652 Autoladder (BD-76-FG)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | 652 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-5151 Hoogwerker |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Magirus-Deutz |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | BD-76-FG |
| Bouwjaar | 1982 |
| Dienstjaren | 1982 t/m 2006 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 192 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.070 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 930 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.170 kg |
| Bijzonderheden |
|---|