

Foto’s: Wim Schuitema (2020)


Foto’s: Wim Schuitema (2020)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-25 Welsum |
| Roepnummer | 651 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | ZB-89-97 |
| Bouwjaar | 1965 |
| Dienstjaren | 1965 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.200 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.000 kg |
| Massa maximaal | 12.200 kg |
| Massa rijklaar | 9.300 kg |
| Bijzonderheden | Oude autoladder van korps Deventer. sinds 2016 als oldtimer in het bezit |
|---|