


Foto’s: Archief Brandweerforum



Foto’s: Archief Brandweerforum
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-50 Wassenaar |
| Roepnummer | 596 > 15-1101 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Honda |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 55-NV-PG |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2014 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.458 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 1.960 kg |
| Massa rijklaar | 1.558 kg |
| Bijzonderheden | Voertuig werd gebruikt door commandant van brandweer Wassenaar. |
|---|