

Foto’s: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AS - Autospuit
AS07 LD2.400 HD**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Doeschot / Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | VB-68-BP |
|---|
| Bouwjaar | 1989 |
|---|
| Dienstjaren |
1989 t/m 2009 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 116 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.880 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.610 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 4.980 kg |
|---|
Bijzonderheden