
Foto: Archief Brandweerforum
51-784 Personeel/Materiaalvoertuig (LS-BV-50)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 51-784 Personeel/Materiaalvoertuig (LS-BV-50)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | 51-784 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | LS-BV-50 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2012 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.830 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 750 kg |
| Massa maximaal | 2.590 kg |
| Massa rijklaar | 1.930 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. Brandkranen controle |
|---|