
Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Brandweerfotos.nl (2025)

Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 0 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AS - Autospuit AS10 LD2.000 HD**** S**** |
|---|---|
| Merk | Chevrolet |
| Opbouw | Geesink |
| Kenteken | NJ-28-83 |
| Bouwjaar | 1931 |
| Dienstjaren | 1931 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 41 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.600 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 675 kg |
| Massa maximaal | 3.275 kg |
| Massa rijklaar | 2.700 kg |
| Bijzonderheden | Dienst gedaan van 1931 tot 1953 |
|---|