25-8584 Haakarmvoertuig (BR-DS-92)

Foto: Robert Bontkes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Multilift / Hiab |
|---|
| Kenteken | BR-DS-92 |
|---|
| Bouwjaar | 2005 |
|---|
| Dienstjaren |
2005 t/m 2017 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 351 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 820 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 12.820 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 15.180 kg |
|---|
| Massa maximaal | 28.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.920 kg |
|---|
Bijzonderheden