
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Robert Bontkes

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Robert Bontkes
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-65 Urk |
| Roepnummer | 25-5134 > 25-6532 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 41-BDG-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 734 cm |
| Massa ledig | 8.645 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.855 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.745 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2021 Lelystad |
|---|