25-5532 Tankautospuit (BX-BG-89)

Foto: Robert Bontkes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BX-BG-89 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2024 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 280 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 723 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.185 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.815 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.285 kg |
|---|
Bijzonderheden