
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto’s: Anton Schelfhorst (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto’s: Anton Schelfhorst (2019)
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-41 Almere Poort |
| Roepnummer | 25-4131 |
| Voorganger | 25-4134 Tankautospuit (BV-JN-08) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 91-BLS-9 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.330 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.670 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.430 kg |
| Bijzonderheden |
|---|