a
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-35 Stein |
| Roepnummer | 24-3011 > 24-3511 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 32-BHT-4 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | 696 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 3.224 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.776 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.324 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
