
Foto: Martijn Beckers (2025)
24-1771 Hulpverleningsvoertuig Terreinvaardig met Kraan
Home » Voertuigen » Regio 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) » 24-1771 Hulpverleningsvoertuig Terreinvaardig met Kraan

Foto: Martijn Beckers (2025)
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-17 Geleen |
| Roepnummer | 92774 > 24-3371 > 24-1771 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV-KR Hulpverleningsvoertuig (kraan) |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek / HIAB |
| Kenteken | BT-HN-62 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 286 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 246 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Massa ledig | 13.340 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.660 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.457 kg |
| Bijzonderheden | Terreinvaardige uitvoering voorzien van HIAB autoloskraan. |
|---|