
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-17 Geleen |
| Roepnummer | 92741 > 24-4831 > 24-1731 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-ZH-48 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 286 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 740 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 11.975 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.525 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 12.075 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
