
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luuk Timmermans

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luuk Timmermans
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-13 Bergen |
| Roepnummer | 23-1301 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 1-XST-98 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.929 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.273 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.029 kg |
| Bijzonderheden |
|---|