21-Tankautospuit (BS-LP-39)

Foto: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Mucar |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BS-LP-39 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2006 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 279 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.030 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.970 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.130 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2006-2016 Haaren 21-1431
2016-2024 Grave 21-1332 |
|---|