
21- Dienstauto (T-112-GH)


| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-00 Regionaal |
| Roepnummer | T-112-GH |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | T-112-GH |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.313 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 597 kg |
| Massa maximaal | 1.910 kg |
| Massa rijklaar | 1.413 kg |
| Bijzonderheden |
|---|