
Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto’s: Gideon Bekers

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto’s: Gideon Bekers
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-34 Schaijk |
| Roepnummer | 571 > 21-0771 > 21-3471 |
| Voorganger | HV571 Hulpverleningsvoertuig (VD-41-RH) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Kenteken | BT-VX-57 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.200 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.790 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.313 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2016 Boxtel |
|---|