
Foto: Gideon Bekers (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-31 Oss |
| Roepnummer | 80-781 > 21-3181 |
| Voorganger | 21-3181 Dienstbus (09-NSJ-1) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | S-067-LR |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.957 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.243 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.057 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
