


Foto’s: Ramon Versteeg



Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-25 Megen |
| Roepnummer | 21-2531 |
| Voorganger | 21-2531 Tankautospuit (BG-RR-41) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD4.000 HD250 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | IFFS |
| Pomp | Schlingmann |
| Kenteken | 32-BKL-6 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Massa ledig | 7.682 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.818 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 7.782 kg |
| Bijzonderheden | Verlaagd model Tankautospuit i.v.m. historische kazerne |
|---|