
Foto: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Touw |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | 89-BBN-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2016 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.415 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.085 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.515 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2013-2016 korps Schaijk (21-3431)
2016-2019 Korps Rosmalen (21-2431) |
|---|