
Foto: Anton Schelfhorst (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-13 Grave |
| Roepnummer | 21-1331 |
| Voorganger | 21-1331 Tankautospuit (BS-LT-36) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | 15-BXZ-8 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.229 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.771 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.329 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
