
Foto: Gideon Bekers (2025)
21-1311 Oppervlaktereddingsteamvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) » 21-1311 Oppervlaktereddingsteamvoertuig

Foto: Gideon Bekers (2025)
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-13 Grave |
| Roepnummer | 21-1311 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OR - Oppervlakte Redding Team voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VHX-02-P |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.980 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 520 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.080 kg |
| Bijzonderheden |
|---|