21-1232 Tankautospuit (BS-97-SP)


Foto’s: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.400 HD240 T2.000 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BS-97-SP |
|---|
| Bouwjaar | 1986 |
|---|
| Dienstjaren |
1986 t/m 2011 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 170 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.380 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.620 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.480 kg |
|---|
Bijzonderheden