
Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Gideon Bekers

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Gideon Bekers
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-05 Boekel |
| Roepnummer | 838 > 21-0531 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T1.700 S120 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Mucar |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BV-GN-36 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.170 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.330 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.300 kg |
| Bijzonderheden |
|---|