
Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers


Foto: Gideon Bekers

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers


Foto: Gideon Bekers
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-31 Oss |
| Roepnummer | 21-0083 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-RF-44 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 306 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.460 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.640 kg |
| Bijzonderheden |
|---|