

Foto’s: Gideon Bekers (2022)


Foto’s: Gideon Bekers (2022)
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-33 Zeeland |
| Roepnummer | 583 > 21-0082 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-RF-63 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 306 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.460 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.640 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2016 Vught |
|---|