

Foto’s: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers


Foto’s: Gideon Bekers (2022)

Foto: Gideon Bekers
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-00 Regionaal |
| Roepnummer | 80-730 > 21-3132 > 21-0035 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BL-NF-13 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.710 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.790 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 7.810 kg |
| Bijzonderheden | 2001-2017 Oss |
|---|