20-DA-1 Dienstauto (HXJ-57-Z)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Citroën |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | HXJ-57-Z |
|---|
| Bouwjaar | 2025 |
|---|
| Dienstjaren |
2025 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.391 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 519 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.910 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.491 kg |
|---|
Bijzonderheden