
Foto: Dennis Schalken (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-94 Tilburg (Centrum) |
| Roepnummer | 20-5531 > 20-9032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-ZZ-28 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 246 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.185 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.815 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.285 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2011-2024 Dussen 20-5531 |
|---|
