
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ziegler Brandweertechniek (2016)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ziegler Brandweertechniek (2016)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-94 Tilburg (Centrum) |
| Roepnummer | 20-9432 > 20-9031 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 20-9432 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 78-BGZ-3 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 254 cm |
| Lengte | 742 cm |
| Massa ledig | 9.955 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 9.045 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.055 kg |
| Bijzonderheden | 2016-2019 Tilburg Vossenberg. - Ziegler Crew Cab; - ALPAS 7-luiks opbouw; - 3900 mm wielbasis; - Hydraulisch aangedreven generator 6,5 kVA; - Watertank 2000 liter; - Schuimtank 150 liter; - Ziegler pomp FPN 10-3000-2HHL; - 100% proportioneel schuimbijmengsysteem FireDos; - Ziegler Z-Control bediening; - Dyagnose tool service op afstand; - Uitgevoerd met een Ziegler elektrisch-hydraulisch ladderrek |
|---|