

Foto’s: Dennis Schalken (2021)


Foto’s: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-75 Chaam |
| Roepnummer | 20-7562 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Saris |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 21-WP-PG |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 520 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.180 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 520 kg |
| Bijzonderheden |
|---|