
Foto: Dennis Schalken (2021)


Foto’s: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Dennis Schalken (2021)


Foto’s: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-75 Chaam |
| Roepnummer | 20-7532 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BZ-GX-27 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 306 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.155 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.445 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 12.255 kg |
| Bijzonderheden |
|---|