
Foto: Archief Brandweerforum
20-7433 Tankautospuit (BF-BL-92)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-7433 Tankautospuit (BF-BL-92)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-74 Rijen |
| Roepnummer | 558 > 6432 > 6433 > 20-7433 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD250 T2.500 |
|---|---|
| Merk | Dennis Rapier |
| Opbouw | John Dennis Aluminium |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BF-BL-92 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 120 liter |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 259 pk |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 236 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.400 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.600 kg |
| Massa maximaal | 12.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.500 kg |
| Bijzonderheden | Voertuig geëxporteerd naar Tsjechië. |
|---|